HRANÍ: Razítka z Rossmanna

Dnes jsme při návštěvě drogerie Rossmann narazili na skvělá razítka. Jsou samonamáčecí, takže stačí jen oddělat vršek a můžete tisknout. Lehce se s nimi manipuluje, mají spoustu vzorů, krásné barvy, moc nešpiní a práci s nimi zvládne i dvouleťačka. Měly by navíc (údajně) vydržet dlouho.

Obsah balení

Sada obsahuje celkem 26 razítek v 6ti barvách (zelená, červená, oranžová, fialová, modrá, růžová). Z motivů můžete zvolit buď abecedu nebo sadu dětských obrázků, kterou jsme koupili my. V ní totiž najdete nejen různé zvířata, ale také základní motivy jako srdce, květina, auto, loď.

Razítka jsou malá, plastová a na vršku mají znázorněný obrázek, který tisknou.

Jsou lehké a vršek jde snadno oddělat, takže i menší děti zvládnout jejich používání. Dětem navíc padnou skvěle do ruky.

Oproti klasickým razítkům se mi líbí, že tolik nešpiní a hlavně že jsou hned použitelné. Nemusí se nikde namáčet, stačí sundat víčko a může se tisknout. Pokud už razítka tisknou světle, stačí je pokapat vodou a budou zase fungovat.

Kde razítka koupit?

Razítka jsou k dostání v prodejnách Rossmann od 14.8.2019. Protože se jedná o časově omezenou nabídku, doporučuji obchod navštívit co nejdříve. U nás jich sice měli ještě hodně, ale další už doplňovat pravděpodobně nebudou. Celá sada vyjde na 129 Kč.

Pokud už na ně v Rossmannovi nenarazíte, podobné mívají také občas v Lidlu.

Celkové hodnocení

Razítka Ideenwelt z Rossmanna nabízejí spoustu zábavy pro malé i starší děti. Líbí se mi, že je jich opravdu hodně a motivy jsou rozmanité. Beky je vyzkoušela ve dvou letech, ale klidně můžete dát i mladším. Jen doporučuji raději hlídat, přeci jen víčko je menší a malé děti by ho mohly spolknout.

Razítka jsou vhodné nejen na domácí tvoření, ale také na cesty. Jdou zavřít a kromě papíru k nim nic dalšího nepotřebujete. Jediné, co je škoda, že nejsou v krabičce. Koupíte je v plastovém stojánku zavakuované na tvrdém papíře. Tvrdý papír je po rozbalení na vyhazov a zůstane vám sice stojánek, ale ten moc pevný není, takže očekávám, že se brzo zničí. Budu se tedy muset porozhlédnout po nějaké krabičce sama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *