RECENZE: Sáčky na dřeň (DM, Profissimo)

Na tyto sáčky jsem narazila náhodou v drogerii DM. Protože nanuky jsou u nás hodně oblíbené a často je doma děláme, rozhodla jsem se sáčky vyzkoušet. Máme sice doma silikonové a plastové formy, ale ty jsou větší a do našeho pidi mražáku mám problém je někdy strčit. U sáčků jsou doufala, že takové potíže nebudou.

Obsah balení

V balení najdete celkem 24 sáčků, které jsou vhodné na výrobu domácí dřeně či zmrzliny. Každý sáček se dá uzavřít, takže z něj zmrzlina nevyteče. Jakmile chcete zmrzlinu spotřebovat, stačí utrhnout vršek (na sáčku je to už nachystané) a můžete konzumovat.

Zmrzlina se ze sáčku snadno vytahuje. Stačí de facto jen uprostřed potlačit a vyleze sama, takže to naše tříleťačka zvládá v pohodě sama.

Dovnitř můžete dát v podstatě cokoli. Stačí třeba jen zmixovat ovoce, které zrovna máte po ruce. Můžete také přidat sladilo, smetanu, mléko, bílý jogurt… Prostě co máte doma nebo na co máte chuť.

My nejčastěji mixujeme ovoce, které nestíháme jíst a mohlo by se zkazit. Pokud je málo sladké, přidávám trochu sladidla (třtinový cukr, kokosový cukr, javorový nebo datlový sirup). Pokud mám čas, dělám nanuky smetanové dle tohohle receptu. Na osvěžení ale bohatě stačí i čistě ovocná dřeň (u nás takto dostane Beky do sebe ovoce, které by jinak moc nejedla).

Cena a dostupnost

Jedno balení (24 ks) stojí 44,90 Kč a můžete ho zakoupit v prodejnách DM drogerie nebo na jejich e-shopu).

Celkové hodnocení

Se sáčky se moc dobře pracuje, jsou tenké a v mražáku zaberou jen málo místa. V ruce se drží dobře a i malé dítě se s nimi naučí rychle pracovat sami. Navíc se ani tolik neušpiní jako u nanuku z formy.

Je jen škoda, že jsou sáčky na jedno použití. Zkoušela jsem dřeň vytáhnout vrchním otvorem, aniž bych sáček trhala, aby se dal opětovně použít. Ale otvor je užší a dřeň tím neprošla.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments