10. ledna 2019

TOP 5: Láhve a hrnečky pro mladší děti

Když se dítě učí pít vodu, čaj a další tekutiny, pořizujeme obvykle speciální lahvičku nebo hrneček.  Na trhu existuje mnoho výrobců i produktů a někdy je těžké se v tom vyznat.

Sami jsme několik výrobků vyzkoušeli, než jsme našli pár, se kterými jsme skutečně spokojeni. A právě ty vám dnes představím.


1. Hrneček pro první doušky (Avent Classic)
První hrneček, ze kterého se děti učí pít (alespoň u nás to tak bylo). Dobře se drží, má měkkou hubičku a postranní ouška pro lepší držení. Je kompatibilní s dalšími výrobky Avent Classic. Na výběr jsou 2 barevné varianty (kluk a holka). Nevýhodou je, že pokud se s hrnečkem hodilo nebo dítěti upadl, pár kapek vyteklo . Pokud se ale nasadilo víčko, bylo vše v pořádku. Vhodné od 6. měsíce.
Kde pořídit: lékárny, obchody a e-shopy s dětským zbožím, velké internetové obchody
Objem: 200 ml
Cena: 110-185 Kč
Avent Classic 200 ml hrnek pro 1. doušky pro chlapce 1 ks

2. Láhev s brčkem (Babylove)
Láhev, ze které se dobře pije a hlavně - neteče! Lze dokoupit navíc brčko i horní sací díl a v případě potřeby vyměnit. Na výběr více motivů s různými obrázky. Balení obsahuje klip, pokud chcete dát láhev za opasek nebo zastrčit za tašku.  Nevýhodou je, že víčko není k láhvi přidělané, takže když se oddělá, může se ztratit. Vhodné od 12. měsíce, my ale vyzkoušeli o pár týdnu dříve a bez problému.
Kde pořídit: DM drogerie
Objem: 330 ml
Cena: 99 Kč


Výsledek obrázku pro láhev s brčkem dm

3. Hrnek s ohebným brčkem (Avent)
Další láhev, která neteče, navíc dobře padne do ruky. Rovněž lze dokoupit náhradní brčko. Na výběr jsou 2 barevné varianty (kluk a holka). Nevýhodou je, že se trochu těžko oddělává záklopka, takže menší dítě se bez pomoci nenapije. Vhodné od 12. měsíce.
Kde pořídit: lékárny, obchody a e-shopy s dětským zbožím, velké internetové obchody
Objem: 300 ml (příp. i 200 ml)
Cena: 220-398 Kč
4. Dětská termoska s brčkem Bambini (Tescoma)
Termoska je vhodná, pokud chcete uchovat pití déle teplé nebo naopak studené. Má postranní ouška, odklopitelné víko a brčko, které lze opět zvlášť dokoupit a v případě potřeby vyměnit. Na výběr je ze 2 barev (holka, kluk). Nevýhodou je, že někdy trochu tekutiny uteče brčkem ven. Vhodné od 12. měsíce.
Kde pořídit: Tescoma, různé e-shopy s domácím zbožím
Objem: 300 ml
Cena: 319-339 Kč

Tescoma BAMBINI dětská termoska s brčkem, růžová
5. Termoplechovka (Orion)
Další varianta, pokud chcete udržet nápoj teplý nebo studený. Termoplechovka má odklopitelné pítko a uvnitř brčko, které lze opět zvlášť dokoupit a vyměnit. Pokud je zavřena, tak opravdu neteče. Udrží tekutinu teplou či studenou několik hodin (více než Bambini od Tescomy). Vyrábí se s různými motivy krtečka, ale také  s jinými obrázky vhodnými i pro větší děti a dospělé. Nevýhodou je, že se náustek trochu těžko odklopuje, dceři (18 měsíců) s tím musím pomoci. Vhodné od 12. měsíce.
Kde pořídit: Orion, různé e-shopy s domácími potřebami
Objem: 400 ml (příp. i 500 ml)
Cena: 199-299 Kč
Orion Termoska nerezová Krtek 0,4 l

1 komentář:

  1. Fakt výborné věci, pokud chcete něco drahého a nefunkčního. Gratuluji ke koupi.

    OdpovědětSmazat